-
Alexandra Munteanu
- 30.06.2019
Sincer, eu am venit în armată pentru siguranța locului de muncă...
În primele săptămâni, am tratat ziua de instrucție ca pe o simplă zi de muncă. Când îmi era mai greu mă consolam cu gândul că e doar un loc de muncă, pentru care sunt plătit și număram zilele până o să merg acasă.
citește articolul


